spacebun1

spacebun1
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 06 Jun 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 50% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
80 50% 21 Grams (2003) - Rated 14 Aug 2007
70 20% The Phantom of the Opera (2004) - Rated 14 Aug 2007
70 20% A Beautiful Mind (2001) - Rated 14 Aug 2007
30 5% Under the Tuscan Sun (2003) - Rated 14 Aug 2007
80 50% Narc (2002) - Rated 14 Aug 2007
80 50% Shrek (2001) - Rated 14 Aug 2007
90 80% Legend (1985) - Rated 14 Aug 2007
90 80% Meet The Family (2005) - Rated 14 Aug 2007
100 95% The Missing (2003) - Rated 14 Aug 2007