star lord

star_lord
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 06 Oct 2021
Location: Kotayyam, Kerala, India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 3% G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Rated 06 Oct 2021
70 53% The Great Gatsby (2013) - Rated 06 Oct 2021
60 14% Jurassic Park (1993) - Rated 06 Oct 2021
78 89% Yes Man (2008) - Rated 06 Oct 2021
65 32% The Hangover Part II (2011) - Rated 06 Oct 2021
75 75% Road to Perdition (2002) - Rated 06 Oct 2021
60 14% 28 Days Later (2002) - Rated 06 Oct 2021
65 32% Pearl Harbor (2001) - Rated 06 Oct 2021
75 75% 127 Hours (2010) - Rated 06 Oct 2021
65 32% Apollo 13 (1995) - Rated 06 Oct 2021