steffy14800
Bio: I like to cook and watch movies.
Recent Ratings
Check out steffy14800's...
95 70% | No Escape (2015) - Rated 09 Jan 2016 |
95 70% | World War Z (2013) - Rated 09 Jan 2016 |
99 87% | Django Unchained (2012) - Rated 09 Jan 2016 |
99 87% | Lawless (2012) - Rated 09 Jan 2016 |
100 97% | Fury (2014) - Rated 09 Jan 2016 |
90 50% | The Brothers Grimm (2005) - Rated 09 Jan 2016 |
99 87% | From Paris with Love (2010) - Rated 09 Jan 2016 |
90 50% | Training Day (2001) - Rated 09 Jan 2016 |
99 87% | The Butterfly Effect (2004) - Rated 09 Jan 2016 |
85 29% | The Matrix Reloaded (2003) - Rated 09 Jan 2016 |