tado832020

Recent Ratings
Check out tado832020's...
80 34% | Pulp Fiction (1994) - Jun 08, 2020 |
94 95% | Fight Club (1999) - Jun 08, 2020 |
94 95% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jun 08, 2020 |
92 90% | The Dark Knight (2008) - Jun 08, 2020 |
90 82% | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jun 08, 2020 |
20 5% | Lost (2004) - Jun 08, 2020 |
80 34% | Beowulf (2007) - Jun 08, 2020 |
80 34% | Stardust (2007) - Jun 08, 2020 |
85 64% | Man of Steel (2013) - Jun 08, 2020 |
90 82% | The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Jun 08, 2020 |