teoaks08

teoaks08
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2016
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out teoaks08's...

85 48% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 28 Aug 2016
85 48% Interstellar (2014) - Rated 28 Aug 2016
85 48% Inglourious Basterds (2009) - Rated 28 Aug 2016
80 24% Into the Wild (2007) - Rated 28 Aug 2016
85 48% The Hateful Eight (2015) - Rated 28 Aug 2016
65 8% Hugo (2011) - Rated 28 Aug 2016
90 74% The Matrix (1999) - Rated 28 Aug 2016
85 48% The Godfather (1972) - Rated 28 Aug 2016
65 8% A Clockwork Orange (1971) - Rated 28 Aug 2016
85 48% City of God (2002) - Rated 28 Aug 2016