theadicts
Recent Ratings
Check out theadicts's...
95 91% | The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 16 Mar 2014 |
75 37% | Exit Through the Gift Shop (2010) - Rated 16 Mar 2014 |
80 45% | Hitch (2005) - Rated 16 Mar 2014 |
85 62% | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Rated 16 Mar 2014 |
70 25% | xXx (2002) - Rated 16 Mar 2014 |
95 91% | The Fast and the Furious (2001) - Rated 16 Mar 2014 |
70 25% | 28 Days Later (2002) - Rated 16 Mar 2014 |
50 8% | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Rated 16 Mar 2014 |
50 8% | Requiem for a Dream (2000) - Rated 16 Mar 2014 |
85 62% | Signs (2002) - Rated 16 Mar 2014 |