Thunderite

thunderite
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2023
Location: Hyderabad , Telangana , India

more Recent Ratings

80 75% Upgrade (2018) - Rated 04 Sep 2024
85 86% Kalki 2898 AD (2024) - Rated 28 Aug 2024
73 50% The Ministry of Ungentlemanly Warfare (2024) - Rated 18 Aug 2024
93 98% Captain Phillips (2013) - Rated 10 Aug 2024
80 75% Dune: Part Two (2024) - Rated 21 Jun 2024
77 65% Dune (2021) - Rated 20 Jun 2024
45 12% Civil War (2024) - Rated 12 Jun 2024
80 75% Source Code (2011) - Rated 28 Mar 2024
65 34% Prisoners (2013) - Rated 27 Mar 2024
65 34% Anatomy of a Fall (2023) - Rated 18 Mar 2024