tiftek

tiftek
Movie Buff - 464 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2018
Location: Turkey
Age: 30
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 71% The Skeleton Key (2005) - Rated 14 Jul 2023
82 58% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 13 Jan 2023
70 11% Lolita (1962) - Rated 09 Jul 2022
80 47% Knives Out (2019) - Rated 17 Jul 2021
80 47% The Tomorrow War (2021) - Rated 17 Jul 2021
82 58% Being John Malkovich (1999) - Rated 24 Mar 2021
75 23% Enemy (2014) - Rated 24 Mar 2021
90 89% Parasite (2019) - Rated 24 Mar 2021
80 47% Detachment (2011) - Rated 23 Mar 2021
83 60% Lady Vengeance (2005) - Rated 20 Mar 2021