tkim

tkim
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

15 1% Thor: The Dark World (2013) - Rated 11 Sep 2018
25 6% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 11 Sep 2018
88 57% The Dark Knight (2008) - Rated 11 Sep 2018
30 9% Skyfall (2012) - Rated 11 Sep 2018
35 12% The Accountant (2016) - Rated 11 Sep 2018
75 35% Chef (2014) - Rated 11 Sep 2018
76 37% Everybody Wants Some!! (2016) - Rated 11 Sep 2018
72 30% Star Trek (2009) - Rated 11 Sep 2018
85 48% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 11 Sep 2018
80 40% Blood Diamond (2006) - Rated 11 Sep 2018