Tortue19
Recent Ratings
Check out Tortue19's...
50 50% | GoldenEye (1995) - Rated 19 Aug 2014 |
40 41% | There Will Be Blood (2007) - Rated 19 Aug 2014 |
10 7% | Red (2010) - Rated 19 Aug 2014 |
30 30% | War of the Worlds (2005) - Rated 19 Aug 2014 |
10 7% | The Matrix Revolutions (2003) - Rated 19 Aug 2014 |
50 50% | Notting Hill (1999) - Rated 19 Aug 2014 |
20 19% | The Perfect Storm (2000) - Rated 19 Aug 2014 |
70 77% | The Pianist (2002) - Rated 19 Aug 2014 |
60 62% | The Sign of Three (2014) - Rated 19 Aug 2014 |
10 7% | Hitch (2005) - Rated 19 Aug 2014 |