trekburt

trekburt
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2021
Location: Cedar City, UT, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 22% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 27 Dec 2021
80 50% Blue Velvet (1986) - Rated 27 Dec 2021
83 72% Akira (1988) - Rated 27 Dec 2021
67 13% Breathless (1960) - Rated 27 Dec 2021
85 86% The Green Knight (2021) - Rated 27 Dec 2021
77 40% Melancholia (2011) - Rated 27 Dec 2021
75 31% My Night at Maud's (1969) - Rated 27 Dec 2021
82 59% Three Colors: Red (1994) - Rated 27 Dec 2021
50 4% Hour of the Wolf (1968) - Rated 27 Dec 2021
87 95% The Virgin Suicides (2000) - Rated 27 Dec 2021