tuncayguven

tuncayguven
Movie Buff - 172 Film Ratings
Member Since: 11 Jan 2018
Location: Turkey
Bio: a little about me

more Recent Ratings

Check out tuncayguven's...

85 73% Grbavica: The Land of My Dreams (2006) - Rated 16 Feb 2018
90 93% The Green Mile (1999) - Rated 15 Feb 2018
85 73% Stalker (1979) - Rated 15 Feb 2018
80 43% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 15 Feb 2018
80 43% Big Hero 6 (2014) - Rated 15 Feb 2018
65 4% 21 (2008) - Rated 15 Feb 2018
75 19% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 15 Feb 2018
75 19% District 9 (2009) - Rated 15 Feb 2018
80 43% The Squid and the Whale (2005) - Rated 15 Feb 2018
75 19% Home Alone (1990) - Rated 15 Feb 2018