tustustustus
Recent Ratings
Check out tustustustus's...
5 1% | Velvet Buzzsaw (2019) - Rated 27 Dec 2020 |
71 32% | I'm Thinking of Ending Things (2020) - Rated 27 Dec 2020 |
75 42% | I Don't Feel at Home in This World Anymore (2017) - Rated 27 Dec 2020 |
82 68% | Nymphomaniac: Volume 2 (2013) - Rated 27 Dec 2020 |
82 68% | Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 27 Dec 2020 |
98 96% | Normal People (2020) - Rated 27 Dec 2020 |
87 81% | All About My Mother (1999) - Rated 15 Nov 2020 |
79 52% | Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 15 Nov 2020 |
86 80% | Head-On (2004) - Rated 15 Nov 2020 |
71 32% | Lost in Translation (2003) - Rated 15 Nov 2020 |