volkankaya04

volkankaya04
Film Freak - 649 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2013
Location: ankara, Turkey

more Recent Ratings

Check out volkankaya04's...

90 79% Stanley Kubrick: A Life in Pictures (2001) - Rated 18 Sep 2013
84 58% Doubt (2008) - Rated 18 Sep 2013
91 87% The Secret in Their Eyes (2009) - Rated 18 Sep 2013
91 87% The Gold Rush (1925) - Rated 18 Sep 2013
71 29% Lethal Weapon 4 (1998) - Rated 25 Apr 2013
86 62% Lethal Weapon (1987) - Rated 25 Apr 2013
81 49% Lethal Weapon 2 (1989) - Rated 25 Apr 2013
75 37% Lethal Weapon 3 (1992) - Rated 25 Apr 2013
75 37% We Were Soldiers (2002) - Rated 25 Apr 2013
72 31% Edge of Darkness (2010) - Rated 25 Apr 2013