WanderTravel

wandertravel
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2020
Location: USA

more Recent Ratings

Check out WanderTravel's...

95 87% Hannibal (2013) - Rated 28 Aug 2020
90 66% Knives Out (2019) - Rated 28 Aug 2020
67 20% Gravity (2013) - Rated 28 Aug 2020
35 4% Lady in the Water (2006) - Rated 28 Aug 2020
78 37% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 28 Aug 2020
85 54% Parasite (2019) - Rated 28 Aug 2020
90 66% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 28 Aug 2020
84 45% Manchester by the Sea (2016) - Rated 28 Aug 2020
75 29% Full Metal Jacket (1987) - Rated 28 Aug 2020
92 79% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 28 Aug 2020