Yush1817
Recent Ratings
Check out Yush1817's...
84 45% | Viridiana (1961) - Rated 30 Sep 2021 |
90 76% | Sunset Blvd. (1950) - Rated 30 Sep 2021 |
85 54% | The Apartment (1960) - Rated 30 Sep 2021 |
74 21% | Irma la Douce (1963) - Rated 30 Sep 2021 |
83 40% | The Secret in Their Eyes (2009) - Rated 30 Sep 2021 |
85 54% | Catch Me If You Can (2002) - Rated 30 Sep 2021 |
86 66% | Blue Velvet (1986) - Rated 30 Sep 2021 |
86 66% | Parasite (2019) - Rated 30 Sep 2021 |
60 9% | Hancock (2008) - Rated 30 Sep 2021 |
82 35% | Casino Royale (2006) - Rated 30 Sep 2021 |