![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MacFerret | |
![]() |
Film Freak - 591 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2011
Location: Quebec, Canada, Canada
|

| 55 | Starsky & Hutch (2004) - Feb 19, 2011 |
| 80 | Hannah and Her Sisters (1986) - Feb 19, 2011 |
| 60 | Major Payne (1995) - Feb 19, 2011 |
| 80 | The Birds (1963) - Feb 19, 2011 |
| 75 | Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Feb 19, 2011 |
| 55 | Jurassic Park III (2001) - Feb 19, 2011 |
| 55 | Poltergeist III (1988) - Feb 19, 2011 |
| 85 | Chungking Express (1994) - Feb 19, 2011 |
| 55 | Pineapple Express (2008) - Feb 19, 2011 |
| 65 | Cocoon (1985) - Feb 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |