![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Sammy B | |
![]() |
Cinema Addict - 1176 Films Ranked
Member Since: Dec 1, 2008
Location: Melbourne, Victoria, Australia
|
|
Message Sent!
Bio: I absolutely love film! It is my first passion in my life.
| |

| 80 | Nanny McPhee (2005) - Sep 08, 2009 |
| 79 | Marathon Man (1976) - Sep 08, 2009 |
| 75 | Pete's Dragon (1977) - Sep 08, 2009 |
| 73 | Caddyshack (1980) - Sep 08, 2009 |
| 85 | Punch-Drunk Love (2002) - Sep 08, 2009 |
| 70 | Snow Dogs (2002) - Sep 08, 2009 |
| 70 | Police Academy (1984) - Sep 08, 2009 |
| 88 | District 9 (2009) - Sep 08, 2009 |
| 90 | Lonesome Dove (1989) - Sep 06, 2009 |
| 77 | The Sisterhood of the Traveling Pants (2005) - Sep 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |