![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Vu1kan | |
![]() |
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 75 | Atlantis: The Lost Empire (2001) - Aug 21, 2009 |
| 85 | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Aug 21, 2009 |
| 80 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 21, 2009 |
| 80 | Monsters vs. Aliens (2009) - Aug 21, 2009 |
| 65 | Demolition Man (1993) - Aug 21, 2009 |
| 50 | Bubble Boy (2001) - Aug 21, 2009 |
| 95 | The Animatrix (2003) - Aug 21, 2009 |
| 70 | The Cider House Rules (1999) - Aug 21, 2009 |
| 70 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Hudson Hawk (1991) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |