bloorb

bloorb
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 49% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 27 Dec 2008
75 34% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 27 Dec 2008
69 20% Cast Away (2000) - Rated 27 Dec 2008
88 66% The Godfather: Part III (1990) - Rated 27 Dec 2008
93 88% Good Night, and Good Luck (2005) - Rated 27 Dec 2008
40 5% Lost in Space (1998) - Rated 27 Dec 2008
93 88% Airplane! (1980) - Rated 27 Dec 2008
85 63% Blazing Saddles (1974) - Rated 27 Dec 2008
75 34% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 27 Dec 2008
98 97% Battlestar Galactica (2003) - Rated 27 Dec 2008