catdoot

catdoot
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 98% Airplane! (1980) - Rated 28 Nov 2009
95 95% The French Connection (1971) - Rated 28 Nov 2009
75 39% Stop Loss (2008) - Rated 28 Nov 2009
50 14% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 28 Nov 2009
95 95% Pretty Woman (1990) - Rated 28 Nov 2009
95 95% Michael (1996) - Rated 28 Nov 2009
80 51% Chocolat (2000) - Rated 28 Nov 2009
50 14% Tootsie (1982) - Rated 28 Nov 2009
90 79% Indecent Proposal (1993) - Rated 28 Nov 2009
90 79% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 28 Nov 2009