![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lomaiwe | |
![]() |
Movie Buff - 194 Films Ranked
Member Since: Sep 27, 2009
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | In July (2000) - Jan 04, 2011 |
| 70 | Kebab Connection (2004) - Jan 04, 2011 |
| 85 | Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul (2005) - Jan 04, 2011 |
| 70 | The Edge of Heaven (2007) - Jan 04, 2011 |
| 70 | Soul Kitchen (2009) - Jan 04, 2011 |
| 80 | Before Sunrise (1995) - Jan 04, 2011 |
| 95 | Before Sunset (2004) - Jan 04, 2011 |
| 90 | Head-On (2004) - Jan 04, 2011 |
| 85 | The Crazy Stranger (1997) - Jan 04, 2011 |
| 90 | Exils (2004) - Jan 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |