![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
modave | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: USA
|

| 100 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Hide and Seek (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Tomorrow Never Dies (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | K-19: The Widowmaker (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Dave (1993) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Cold Mountain (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Vanilla Sky (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Cinderella Man (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Mr. Deeds (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |