Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
purias
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Jun 30, 2010
Location: Cambridge, MN, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
60 Blade (1998) - Jun 30, 2010
60 Super Troopers (2002) - Jun 30, 2010
86 The Hangover (2009) - Jun 30, 2010
87 The Incredibles (2004) - Jun 30, 2010
92 Amélie (2001) - Jun 30, 2010
70 Death Proof (2007) - Jun 30, 2010
69 Encino Man (1992) - Jun 30, 2010
80 The Princess Bride (1987) - Jun 30, 2010
76 Billy Madison (1995) - Jun 30, 2010
74 Practical Magic (1998) - Jun 30, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with purias. Why not go rank more films, then come back and check it out again?