stephenmario

stephenmario
Movie Buff - 248 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2012
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 8% The Hunger Games (2012) - Rated 10 Apr 2012
30 0% Rollerball (2002) - Rated 24 Mar 2012
77 57% Spider-Man (2002) - Rated 24 Mar 2012
75 45% Signs (2002) - Rated 24 Mar 2012
70 28% Men in Black II (2002) - Rated 24 Mar 2012
77 57% Equilibrium (2002) - Rated 24 Mar 2012
70 28% Eight Legged Freaks (2002) - Rated 24 Mar 2012
75 45% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 24 Mar 2012
75 45% Dreamcatcher (2003) - Rated 24 Mar 2012
60 8% Daredevil (2003) - Rated 24 Mar 2012