![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
s.u. | |
![]() |
Movie Buff - 188 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2009
Location: Croatia
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Beetlejuice (1988) - Jul 26, 2009 |
| 75 | 12 Monkeys (1995) - Jul 26, 2009 |
| 70 | Training Day (2001) - Jul 26, 2009 |
| 75 | Batman Begins (2005) - Jul 26, 2009 |
| 60 | The Horse Whisperer (1998) - Jul 26, 2009 |
| 70 | Flashdance (1983) - Jul 26, 2009 |
| 75 | Happiness (1998) - Jul 26, 2009 |
| 75 | American Psycho (2000) - Jul 26, 2009 |
| 95 | Blade Runner (1982) - Jul 26, 2009 |
| 99 | Amarcord (1973) - Jul 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |