vladmir

vladmir
Movie Buff - 268 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2008
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 73% Amores Perros (2000) - Rated 25 Aug 2009
80 83% Psycho (1998) - Rated 25 Aug 2009
100 99% The Dark Knight (2008) - Rated 25 Aug 2009
60 39% The Boondock Saints (1999) - Rated 25 Aug 2009
70 62% Cube 2: Hypercube (2002) - Rated 25 Aug 2009
90 96% Boogie Nights (1997) - Rated 25 Aug 2009
50 26% Jerry Maguire (1996) - Rated 25 Aug 2009
80 83% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 25 Aug 2009
70 62% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 25 Aug 2009
75 73% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 25 Aug 2009