AndrewDavid

Recent Ratings
Check out AndrewDavid's...
100 94% | Office Space (1999) - Aug 24, 2019 |
100 94% | Dumb and Dumber (1994) - Aug 24, 2019 |
100 94% | It's Always Sunny in Philadelphia (2005) - Aug 24, 2019 |
100 94% | Seinfeld (1989) - Aug 24, 2019 |
95 85% | Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 24, 2019 |
90 72% | Die Hard (1988) - Aug 24, 2019 |
89 58% | Predator (1987) - Aug 24, 2019 |
95 85% | Back to the Future (1985) - Aug 24, 2019 |
90 72% | The West Wing (1999) - Aug 24, 2019 |
95 85% | Parks and Recreation (2009) - Aug 24, 2019 |