ChaiseH12

Movie Buff - 187 Film Ratings
Member Since: Jan 19, 2020
Check out ChaiseH12's...
50 22% | Breaking Bad (2008) - Jan 19, 2020 |
50 22% | American Wedding (2003) - Jan 19, 2020 |
55 36% | Galaxy Quest (1999) - Jan 19, 2020 |
50 22% | Miss Congeniality (2000) - Jan 19, 2020 |
60 51% | The Pursuit of Happyness (2006) - Jan 19, 2020 |
65 65% | Tropic Thunder (2008) - Jan 19, 2020 |
50 22% | Top Gun (1986) - Jan 19, 2020 |
40 6% | Garfield (2004) - Jan 19, 2020 |
65 65% | Evolution (2001) - Jan 19, 2020 |
50 22% | Easy A (2010) - Jan 19, 2020 |