Julija

julija
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2012
Location: Vilnius, Lithuania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: im fucking awesomeee

more Recent Ratings

60 32% Grave Encounters (2010) - Rated 24 Jun 2017
100 92% Whatever Works (2009) - Rated 24 Jun 2017
35 10% The Late Bloomer (2016) - Rated 24 Jun 2017
29 3% Sex Tape (2014) - Rated 19 Oct 2014
80 53% Lucy (2014) - Rated 11 Oct 2014
48 17% The Starving Games (2013) - Rated 31 Aug 2014
64 39% Election (1999) - Rated 31 Aug 2014
85 67% Thor (2011) - Rated 31 Aug 2014
87 75% Thor: The Dark World (2013) - Rated 31 Aug 2014
59 25% Vampire Academy (2014) - Rated 31 Aug 2014