Abydocomist

abydocomist
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 04 Apr 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 69% The Odd Couple (1968) - Rated 08 May 2020
70 32% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 07 May 2020
75 51% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 07 May 2020
65 18% Now You See Me 2 (2016) - Rated 07 May 2020
65 18% Now You See Me (2013) - Rated 07 May 2020
70 32% The Three Musketeers (1993) - Rated 07 May 2020
70 32% Kung Fu Panda (2008) - Rated 07 May 2020
70 32% Patch Adams (1998) - Rated 07 May 2020
75 51% Pinocchio (1940) - Rated 07 May 2020
75 51% The Avengers (2012) - Rated 07 May 2020