adamw16

adamw16
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2020
Location: USA

more Recent Ratings

80 64% Sherlock Holmes (2009) - Rated 02 Dec 2020
69 26% The Pink Panther (2006) - Rated 02 Dec 2020
75 50% Jurassic Park (1993) - Rated 02 Dec 2020
80 64% Dunkirk (2017) - Rated 02 Dec 2020
65 14% Get Smart (2008) - Rated 02 Dec 2020
75 50% Possessor (2020) - Rated 02 Dec 2020
85 82% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 02 Dec 2020
83 73% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 02 Dec 2020
70 35% Swordfish (2001) - Rated 02 Dec 2020
85 82% Elf (2003) - Rated 02 Dec 2020