Aelia

aelia
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2020
Location: Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 7% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 12 Jan 2020
85 83% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 12 Jan 2020
20 7% 300 (2007) - Rated 12 Jan 2020
45 17% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 12 Jan 2020
70 44% Back to the Future (1985) - Rated 12 Jan 2020
60 29% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 12 Jan 2020
70 44% The Imitation Game (2014) - Rated 12 Jan 2020
93 89% My Little Pony: Friendship Is Magic (2010) - Rated 12 Jan 2020
75 62% Pet Sematary (1989) - Rated 12 Jan 2020
80 76% It (2017) - Rated 12 Jan 2020