akssota

akssota
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2018
Location: Brazil

more Recent Ratings

45 10% The Interpreter (2005) - Rated 09 Feb 2018
85 67% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 09 Feb 2018
80 50% Saving Private Ryan (1998) - Rated 09 Feb 2018
70 32% Spider-Man (2002) - Rated 09 Feb 2018
80 50% MASH (1970) - Rated 09 Feb 2018
20 3% Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Rated 09 Feb 2018
68 25% 12 Years a Slave (2013) - Rated 09 Feb 2018
88 85% Dogville (2003) - Rated 09 Feb 2018
65 17% My Best Friend's Wedding (1997) - Rated 09 Feb 2018
90 96% Before Sunset (2004) - Rated 09 Feb 2018