albert sala
Recent Ratings
Check out albert sala's...
93 88% | Fausto 5.0 (2001) - Rated 15 Sep 2014 |
70 28% | Star Trek III: The Search for Spock (1984) - Rated 15 Sep 2014 |
80 50% | King Kong (2005) - Rated 15 Sep 2014 |
80 50% | Clueless (1995) - Rated 15 Sep 2014 |
40 6% | Rambo III (1988) - Rated 15 Sep 2014 |
70 28% | Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 15 Sep 2014 |
50 13% | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 15 Sep 2014 |
90 79% | Mission: Impossible (1996) - Rated 15 Sep 2014 |
80 50% | Lord of War (2005) - Rated 15 Sep 2014 |
90 79% | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 15 Sep 2014 |