alexisv21

Recent Ratings
Check out alexisv21's...
50 27% | Airplane! (1980) - Apr 18, 2020 |
90 67% | The Nice Guys (2016) - Apr 18, 2020 |
70 39% | Milk (2008) - Apr 18, 2020 |
89 63% | Catch Me If You Can (2002) - Apr 18, 2020 |
90 67% | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Apr 18, 2020 |
97 88% | Raiders of the Lost Ark (1981) - Apr 18, 2020 |
30 15% | Mr. Deeds (2002) - Apr 18, 2020 |
80 50% | Unbreakable (2000) - Apr 18, 2020 |
6 3% | Truth or Dare (2018) - Apr 18, 2020 |
60 32% | We're the Millers (2013) - Apr 18, 2020 |