Alexm920
Recent Ratings
Check out Alexm920's...
80 50% | Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 19 May 2017
"While fun, it didn't have the heft and coherence of the first film. I do think Kurt Russel would've been utilized as a better-developed (less one-dimensionally evil) character. On it's own, it's still entertaining enough."
|
100 95% | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - Rated 11 May 2017 |
90 81% | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 11 May 2017 |
75 27% | Hell Comes to Frogtown (1987) - Rated 11 May 2017 |
80 50% | The Addams Family (1991) - Rated 11 May 2017 |
75 27% | What About Bob? (1991) - Rated 11 May 2017 |
90 81% | Get Shorty (1995) - Rated 11 May 2017 |
29 4% | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 11 May 2017 |
80 50% | Bedazzled (2000) - Rated 11 May 2017 |
45 13% | Three Men and a Baby (1987) - Rated 11 May 2017 |