alexsn2001

alexsn2001
Movie Buff - 164 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2016
Location: Brazil

more Recent Ratings

Check out alexsn2001's...

85 82% Up (2009) - Rated 16 May 2016
82 65% No Country for Old Men (2007) - Rated 16 May 2016
85 82% Elite Squad: The Enemy Within (2010) - Rated 14 May 2016
85 82% The Usual Suspects (1995) - Rated 08 May 2016
75 26% Silent Running (1972) - Rated 05 May 2016
80 50% The Andromeda Strain (1971) - Rated 05 May 2016
85 82% Gravity (2013) - Rated 05 May 2016
83 70% Interstellar (2014) - Rated 05 May 2016
88 90% Brazil (1985) - Rated 04 May 2016
82 65% Platoon (1986) - Rated 03 May 2016