alvaricius

Recent Ratings
Check out alvaricius's...
95 68% | 2001: A Space Odyssey (1968) - Sep 25, 2020 |
70 50% | Scary Movie 4 (2006) - Sep 25, 2020 |
10 13% | Captain America: The First Avenger (2011) - Sep 25, 2020 |
1 4% | Super Size Me (2004) - Sep 25, 2020 |
89 59% | Interstellar (2014) - Sep 25, 2020 |
60 36% | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Sep 25, 2020 |
60 36% | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Sep 25, 2020 |
20 22% | Avatar (2009) - Sep 25, 2020 |
100 86% | American Psycho (2000) - Sep 25, 2020 |
100 86% | A Clockwork Orange (1971) - Sep 25, 2020 |