Amz434
Recent Ratings
Check out Amz434's...
90 73% | Talk to Me (2023) - Rated 04 Aug 2023 |
98 95% | Oppenheimer (2023) - Rated 26 Jul 2023 |
80 29% | Barbie (2023) - Rated 26 Jul 2023 |
93 82% | No Country for Old Men (2007) - Rated 21 Jul 2023 |
62 9% | A Dangerous Method (2011) - Rated 21 Jul 2023 |
89 66% | Precious (2009) - Rated 21 Jul 2023 |
89 66% | Secondhand Lions (2003) - Rated 21 Jul 2023 |
92 79% | Jojo Rabbit (2019) - Rated 21 Jul 2023 |
88 59% | Misery (1990) - Rated 21 Jul 2023 |
91 77% | The Shining (1980) - Rated 21 Jul 2023 |