anit1993

anit1993
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 26 Apr 2016
Location: India
Bio: Love wacthing Sci-fi And Rom-Com Movies

more Recent Ratings

Check out anit1993's...

85 39% The Tuxedo (2002) - Rated 26 Apr 2016
100 87% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 26 Apr 2016
80 31% Sex and the City (2008) - Rated 26 Apr 2016
95 66% Clash of the Titans (2010) - Rated 26 Apr 2016
100 87% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 26 Apr 2016
70 17% Charlie's Angels (2000) - Rated 26 Apr 2016
100 87% King Kong (2005) - Rated 26 Apr 2016
90 50% The Mummy Returns (2001) - Rated 26 Apr 2016
100 87% 12 Years a Slave (2013) - Rated 26 Apr 2016
100 87% Vanishing Point (1971) - Rated 26 Apr 2016