BarisBozkurt

barisbozkurt
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2014
Location: Istanbul, Turkey

more Recent Ratings

Check out BarisBozkurt's...

86 91% Back to the Future Part III (1990) - Rated 13 Sep 2014
"Seri filmlerinde puanlarimi ortalamaya gore veririm...Bilim-Kurgu filmlerinin atasi olan bir seridir..."
65 16% Ted (2012) - Rated 13 Sep 2014
"Ted...Sapik mi sapik bir ayicik...Zaten filmi komedi yapan o :D Izleyin seversiniz..."
68 37% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 13 Sep 2014
"Guzel bir film.Wolverine ile alakasi olmayan bile sever..."
45 4% Elektra (2005) - Rated 13 Sep 2014
"Izlemesende olur..."
80 70% Fight Club (1999) - Rated 13 Sep 2014
"Yani konuyu soylersem spoiler olur...Soylememek en iyisi.En azından sunu soyliyeyim.Bu film siradan bir dovus filmi degil.."
71 54% Shrek (2001) - Rated 13 Sep 2014
"Guzel...Animasyon filmleri arasında en kaliteli serilerden..."
86 91% Back to the Future (1985) - Rated 13 Sep 2014
"Bilim-Kurgu filmlerinin atasi denilebilicek bir seri...Filmdeki 2015 yilini ölene kadar unutmam :D"
73 62% V for Vendetta (2006) - Rated 13 Sep 2014
"Filmi ilk ciktiginda cok sevmistim.Kahramansi bir kurgusu var.Devrim yapmaya calisan bir kahraman...Ama son 1-2 yilda okadar abarttilarki su filmi ... cikardilar..."
66 29% Skyfall (2012) - Rated 13 Sep 2014
"Diger sitelerdeki gibi yuksek puan hak eden bir yapim degil ama size güzel zaman gecirtebilir.En guzel 007 filmi..."
85 79% Million Dollar Baby (2004) - Rated 13 Sep 2014
"Clint Eastwood'un muhtesem filmlerinden birisi...Film cok guzel duygu ve anlam barindiriyor.Dram filmlerinde en iyilerden birisi..."