berroJ

berroj
Movie Buff - 290 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2020
Location: Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 97% Son of the Bride (2001) - Rated 02 Jan 2024
78 71% Heroic Losers (2019) - Rated 02 Jan 2024
75 60% Asteroid City (2023) - Rated 30 Aug 2023
90 94% Shrek (2001) - Rated 27 Aug 2023
75 60% Nine Queens (2000) - Rated 27 Aug 2023
79 73% Bo Burnham: Inside (2021) - Rated 27 Aug 2023
85 87% Oppenheimer (2023) - Rated 27 Aug 2023
85 87% Barbie (2023) - Rated 27 Aug 2023
85 87% La Haine (1995) - Rated 27 Aug 2023
81 80% Moonlight (2016) - Rated 01 Mar 2023