bvq25

bvq25
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2013
Location: Spotswood, NJ, USA

more Recent Ratings

25 3% 101 Dalmatians (1996) - Rated 24 Jul 2013
50 12% Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) - Rated 24 Jul 2013
75 20% Groundhog Day (1993) - Rated 24 Jul 2013
95 56% Rain Man (1988) - Rated 24 Jul 2013
80 30% The Pagemaster (1994) - Rated 24 Jul 2013
100 80% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 24 Jul 2013
100 80% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 24 Jul 2013
100 80% Beowulf (2007) - Rated 24 Jul 2013
100 80% Ice Age: The Meltdown (2006) - Rated 24 Jul 2013
80 30% Men in Black (1997) - Rated 24 Jul 2013