ceksy

ceksy
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2013
Location: antalya, Turkey

more Recent Ratings

80 71% Blue Velvet (1986) - Rated 11 Jul 2014
90 91% Lost Highway (1997) - Rated 11 Jul 2014
85 82% Requiem for a Dream (2000) - Rated 11 Jul 2014
60 36% Corpse Bride (2005) - Rated 06 Dec 2013
85 82% Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Rated 06 Dec 2013
"perfect"
70 50% Sex and the City (2008) - Rated 06 Dec 2013
75 60% Avatar (2009) - Rated 06 Dec 2013
70 50% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 29 Nov 2013
65 42% Shrek (2001) - Rated 29 Nov 2013
50 24% No Strings Attached (2011) - Rated 29 Nov 2013