corcodell

corcodell
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 24 Sep 2010
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 90% The Piano (1993) - Rated 30 Jun 2019
86 50% Dear Wendy (2005) - Rated 30 Jun 2019
91 75% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 30 Jun 2019
80 20% The Million Dollar Hotel (2000) - Rated 30 Jun 2019
86 50% Romeo + Juliet (1996) - Rated 30 Jun 2019
100 90% Me and You and Everyone We Know (2005) - Rated 30 Jun 2019
100 90% Blade Runner (1982) - Rated 30 Jun 2019
90 63% Adaptation. (2002) - Rated 30 Jun 2019
95 78% In Bruges (2008) - Rated 30 Jun 2019
100 90% The Hours (2002) - Rated 30 Jun 2019