cweldon25

cweldon25
Movie Buff - 248 Film Ratings
Member Since: 04 Nov 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 40% The Theory of Everything (2014) - Rated 06 Jul 2020
71 40% Rush (2013) - Rated 04 Jul 2020
66 28% Public Enemies (2009) - Rated 28 Jun 2020
81 73% Ford v Ferrari (2019) - Rated 15 Jun 2020
71 40% The Way Back (2010) - Rated 15 Jun 2020
65 26% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Rated 15 Jun 2020
83 82% The Upside (2017) - Rated 08 Mar 2020
58 11% Dolittle (2020) - Rated 26 Feb 2020
74 56% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 19 Feb 2020
75 60% The Man from U.N.C.L.E. (2015) - Rated 19 Feb 2020