dakuth

dakuth
Movie Buff - 186 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2021
Location: Australia

more Recent Ratings

79 59% Bad Santa (2003) - Rated 25 Dec 2023
78 52% The Disaster Artist (2017) - Rated 27 Jul 2023
94 93% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 27 Jul 2023
95 96% Logan (2017) - Rated 27 Jul 2023
92 91% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 27 Jul 2023
90 87% Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) - Rated 27 Jul 2023
85 78% The Big Short (2015) - Rated 27 Jul 2023
95 96% The Martian (2015) - Rated 27 Jul 2023
70 24% Avatar: The Way of Water (2022) - Rated 27 Jul 2023
77 43% Avatar (2009) - Rated 27 Jul 2023