darian612

darian612
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 79% Terry Tate, Office Linebacker (2002) - Rated 10 Apr 2019
100 79% The Disappearance of Haruhi Suzumiya (2010) - Rated 10 Apr 2019
50 4% Divergent (2014) - Rated 10 Apr 2019
100 79% GoldenEye (1995) - Rated 10 Apr 2019
85 41% A Knight's Tale (2001) - Rated 10 Apr 2019
85 41% Cast Away (2000) - Rated 10 Apr 2019
90 54% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 10 Apr 2019
75 25% Inside Man (2006) - Rated 10 Apr 2019
75 25% Batman Forever (1995) - Rated 10 Apr 2019
100 79% Inception (2010) - Rated 10 Apr 2019