David83

david83
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 24 May 2022
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

4% Troll 2 (1990) - Rated 24 May 2022
59% Extraction (2020) - Rated 24 May 2022
59% Margaret (2011) - Rated 24 May 2022
59% The Last Black Man in San Francisco (2019) - Rated 24 May 2022
13% Annabelle: Creation (2017) - Rated 24 May 2022
90% Thor: The Dark World (2013) - Rated 24 May 2022
90% Pay Day (1922) - Rated 24 May 2022
59% In Your Eyes (2014) - Rated 24 May 2022
59% Open Hearts (2002) - Rated 24 May 2022
22% A Quiet Passion (2016) - Rated 24 May 2022